Kategoriler

Toplam 28 blog | 1. Sayfa
1 kg. Renkli Taş Tozu
17.11.2023
Tozz Mix Renkli Taş Tozu dokuz renk seçeneği ile web sitemizde satışta. Tozz Mix Renkli Taş Tozu heykel, biblo, terrazo ve hediyelik eşya üretirken kullanabileceğiniz akışkan, hızlı donan bir toz üründür.
Beyaz Taş Tozu ile ürettiğiniz biblo, heykel gibi ürünleri kendi zevkinize göre boyayabilirsiniz.
rtv 2 ile neler yapabiliriz..
24.10.2023
Sanat ve Heykel Kalıpları: Sanatçılar ve heykeltraşlar, eserlerinin kalıplarını almak ve kopyalarını üretmek için RTV-2 silikonları kullanabilirler.

Takı ve El Sanatları: Takı tasarımcıları ve el sanatları ustaları, özel takı tasarımları veya el yapımı dekorasyonlar yapmak için kalıp silikonları kullanabilirler.
Rtv 2 Kalıp Silikonu Kopyalama Yapmak Çok Kolay
24.10.2023
RTV 2 Kalıp Silikonu ile çoğaltma ve kopyalama yapabilirsiniz. Blue Max Art RTV2 kalıp silikonu 5-10-30 shore olarak web sitemizden satın alabilirsiniz.
Hızlı Donan Hobi Harcı / elyaf katkısı
16.10.2023
Yeni nesil hobi harcı elyaf katkılı yapısı ile daha güçlü ve akışkan bir yapıdadır. Hobi harcımız uzun ömürlü beton saksılar üretmenize imkan vermektedir. Hızlı donan hobi harcı ile beton saksı nasıl üretilir diye soran tüm kullanıcılarımıza Blue Max Art Hobi Harcı diyoruz.
Renkli Toz Pigment
06.10.2023
Renkli toz pigmentler hobi harcı, taş tozu veya alçı gibi üretimde kullandığınız çimento esaslı veya alçı esaslı ürünleri renklendirmek için kullanılan bir üründür.
Beton saksı veya heykel, büst vb. üretim elemanlarını renklendirirken hızlı donan hobi harcı, taş tozu veya alçıya koyacağınız renkli pigment oranı rengin açık veya koyu olmasını belirler.
Elyaf Katkılı Hızlı Donan Hobi Harcı
22.09.2023
Hızlı donan hobi harcı yani sadece çimento esaslı bir ürün olarak satılmaktaydı. Blue Max Art olarak hobi harcına elyaf ekleyerek hem
daha sağlam beton saksılar üretmemin yolunu açmış olduk, hemde üretim aşamasında harç kayıflarının, çatlama, kırılma, dökülme gibi sorunları ortadan kaldırmış olduk.
3D Çizim ve RTV 2 Silikon ile Kalıp Yapımı: Yaratıcılığınıza Yeni Bir Boyut Katın
05.09.2023
3D baskı ve modelleme teknolojisinin hızla geliştiği bu dönemde, kişisel projelerinizi veya üretim ihtiyaçlarınızı karşılamak için kendi özgün tasarımlarınızı oluşturmak oldukça popüler hale gelmiştir. Ancak, bu 3D tasarımlarınızı daha fazla kullanmak veya paylaşmak istediğinizde, RTV 2 (Room Temperature Vulcanizing) silikon ile kalıp yapma süreci oldukça faydalı bir beceri haline gelir. Bu makalede, 3D çizimlerinizi RTV 2 silikon ile nasıl kalıplara dönüştürebileceğinizi öğreneceksiniz.
RTV 2 KALIP SİLİKONU İLE ÇOĞALTMA VE KOPYALAMA YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMENİZ GEREKİYOR?
31.08.2023
RTV 2 kalıp silikonu ile çoğaltma ve kopyalama yaparken hazırlık, karıştırma vb. detaylara dikkat etmek gerekiyor. RTV 2 ile ilk defa çoğaltma veya kopyalama yapıyorsanız mutlaka müşteri temsilcimize danışın.
RTV 2 ile Silikon Kalıp Nasıl Üretilir
28.08.2023
RTV 2 (Room Temperature Vulcanization - Oda Sıcaklığında Vulkanizasyon) silikon kalıp üretimi, iki bileşenli bir sistem olan "A" bileşiği
(RTV 2 Silikon) ve "B" bileşiği (Katalizatör) karıştırarak gerçekleştirilir. Silikona belirtilen oranda dondurucu katalizör eklenip karışıtırılmalıdır. (1 kg RTV 2 silikona, %2 - %3 oranında dondurucu katalizör kullanılır.)
RTV 2 Silikon Kalıp: Kopyalama ve Çoğaltma İçin Kullanılır.
28.08.2023
Günümüzde, farklı endüstrilerde ürün geliştirme ve üretim süreçleri giderek karmaşıklaşıyor. Bu süreçlerin merkezinde, özgün ve estetik ürünlerin üretimi için kalıplama teknikleri yer alıyor. Bu noktada, RTV 2 silikon kalıp teknolojisi, endüstriyel tasarım ve üretim alanında önemli bir yer edinmiş inovatif bir çözümdür.
gtag('config', 'UA-219505982-2'); qjsYCMmmkrcDEI2fhbUo