Kategoriler

HAKKIMIZDA

Blue Max Art Olarak;

Hızlı donan beton harcı, Döküm tozu gibi sektörüne uygun çeşitli malzemelerin siz değerli müşterilerimize sunulduğu yerdir.

-2015 yılında "beton döküm objelerinin çeşitliliğini ve kalitesini en üst düzeye çıkarma" ilkesiyle yola çıkan. Blue Max Art geçen 8 yıllık süreçte Dünya ve Türkiye’de, hediyelik eşya, beton saksı ve dekorasyon, mimari gibi birçok alanda öncülük etmeye başlamıştır.

-Alanımızda sürekli yenilikler yaparak sektöre öncülük etmeyi, müşterinin talep ve beklentilerini anlayarak buna uygun çözümler üretmeyi, her zaman iş birliği ve güvenilirlik ilkelerini benimseyerek. Bu yolda ilerlemeyi görev edinmiş bir firma kültürüne sahibiz.

-İç dekorasyon, dekoratif ve mimari gibi birçok alanda kullanılan ürünlerimiz ile size uygun çözümler üreterek, ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı oluyoruz.15 kişilik ekibi ile hizmet operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten. Blue Max Art, 2015 yılında Türkiye'de ilk kez yeni kendi alanında modern kalıplar üretmeye başlamıştır.

-Blue Max Art , Türkiye pazarında aynı zamanda Türkiye’deki çeşitli üretimhanelerin tedarikçilerinden biridir. BlueMax Art sektörün en fazla işlem hacmine sahip firmasıdır. Tamamen kendi bünyesinde bulunan ar-ge ekibi ile geliştirdiği modelleme ve kalıp döküm sistemine sahiptir. Hizmet yönetimini sağlama kabiliyetinde olan firmamız, müşteri memnuniyetini ilke olarak benimsemiş ve karşılaşacağınız tüm sorulara cevap vermek üzere sosyal medya ve telefondan sizlere destek sağlamak için her zaman hazır olarak beklemektedir.

-Kuruluş dönemi yıllarında alanında yine uzman ve birçok yapı ve tasarım firması olmasına rağmen kısa sürede müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesi yönüyle en çok sevilen ve tercih edilen firmalardan birisi olmuştur, bunu verdiğimiz emeğin karşılığı olarak değerli müşterilerimize borçluyuz.

 


Renkli Toz Boya, Çok Amaçlı Vernik, Beton Astarı,

Blue Max ART serisi ile renkli toz boya, pigment, beton astarı, çok amaçlı vernik, rtv2 ürünlerimiz ile üretiminize katkıda bulunuyoruz.

Ürünlerimiz ile detaylı bilgileri web sitemizden, whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Üretiminizi kolaylaştıracak ürünler geliştiren AR-GE bölümümüz ile beton saksı ve tozz mix ile ürettiğiniz ürünlerin dayanıklığını, ömrünü ve kullanım süresini uzatacak katkılar üretmeye devam edeceğiz. 

 

Saygı ve Selamlarımızla...

 

gtag('config', 'UA-219505982-2'); qjsYCMmmkrcDEI2fhbUo